2018-11-05

Racibórz. Kawa prezydencka o poranku.

Dariusz Polowy, zwycięzca tegorocznych wyborów prezydenckich w Raciborzu dziękując wszystkim za zaangażowanie w kampanię wyborczą, szczególną uwagę poświęcił osobom, - których nie widać w światłach jupiterów, a wykonali olbrzymią robotę. Niski pokłon dla mojej żony i najmłodszego syna, bo to była też ich kampania - podkreślił prezydent elekt podczas rozmowy z dziennikarzami.

Kawa o poranku


W dniu dzisiejszym, na raciborskim Rynku, Dariusz Polowy częstował mieszkańców kawą. Jak sam przyznaje, rzadko pije kawę o poranku na rynku, natomiast zawsze pije kawę rano. Akcja ma utwierdzać raciborzan, iż prezydent elekt nie odsypia nocy, tylko jest do dyspozycji mieszkańców i w pełni oddaje się "służbie mieszkańcom".

Obsada stanowisk


Obecnie wiadomo, iż jednym z wiceprezydentów zostanie Michał Fita, natomiast odnośnie obsady pozostałych stanowisk ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Prezydent elekt ze zrozumiały względów nie udziela informacji na temat ewentualnych personaliów. - W związku z tym, że nie wszystkie personalia są uzgodnione, wolałbym aby osoby dowiadywały się z moich ust, a nie za pośrednictwem mediów. - oświadczył Dariusz Polowy.herb

TOPORTAL jest dziennikiem zarejestrowanyn w Sądzie Okręgowym w Gliwicach.
kontakt z redakcją dostępny TUTAJ

Korzystając z serwisu użytkownik wyraża zgodę na instalację plików cookies.
Wszystkie materiały są chronione ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Wszelkie powielanie materiałów oraz ich umieszczanie na innych nośnikach zabronione.
Copyright © 2010-2018 TOPORTAL